Tani remont domu

Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz, oraz ich przebudową, systemami dociepleń i malowaniem fasad na terenie Wrocławia i okolic. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz posiadany markowy sprzęt są gwarancją, że wszelkie zlecenia wykonamy w terminie, a dodatkowym naszym atutem jest fakt że usługi  wykonujemy bardzo starannie, dokładnie a przedewszystkim czysto. Dobro i wygoda klienta są dla nas priorytetem, dlatego zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Choć posiadamy wieloletnie doświadczenie, ciągle staramy się rozwijać nasze umiejętności i poszerzać ofertę, między innymi uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach branżowych.

Będąc w stałej współpracy z hurtowniami materiałów budowlanych (uzyskujemy dla państwa liczne rabaty) oraz dowozimy materiały własnym transportem. Współpracujemy również z architektem, elektrykami i hydraulikami. Spośród dużej konkurencji na rynku budowlanych usług, jesteśmy firmą wyróżniającą  się sumiennością, dokładnością oraz dążeniem do perfekcji.

Czym się zajmujemy?

 

Wykonujemy wszelkie prace związane z wykończeniem wnętrz

, remontami oraz dociepleniem budynków. Po obejrzeniu zakresu prac, tworzymy dokładny kosztorys i przedstawiamy go Państwu. Jeśli go Państwo zatwierdzą, podpisujemy umowę. Nie podajemy cennika usług, gdyż każda praca jest inna i wymaga różnego wkładu z naszej strony. Na nasze prace dajemy gwarancję. Wystawiamy fakturę VAT.